Jak si hrál pejsek s králíkem

Výrobce: Diafilm Praha
Výroba: 1970
Text: list
Snímků: 15
Napsal: Eduard Petiška
Kreslil: M. Špicnerová
Poznámka: B468

Veselý i napínavý příběh o zvířátkách a zvlášť pejskovi, který zachrání králíčkovi život. Napínavý příběh končí pokáráním Ivánka za jeho provinění. Pes, králík, liška a ježek všechny rozesmějí.

Veselý i napínavý diafilm o zvířátkách. Je tu pes a králík, liška a ježek. Mladší děti se budou smát, jak si zvířátka hrála a co prováděla a budou uspokojeny, že pejsek v napínávám ukončení pohádky zachránil králíkovi život. Tak i malá provinění a potom pokárání Ivánka najde svá místo. Na obrázcích všechno žije, mají určitá napětí, děti v nich dobře čtou. Diafilm můžeme s úspěchem promítat pro pobavení dětí odpoledne jako úvod k zaměstnání o zvířatech, děti mohou obrázky popisovat i vyprávět obsah pohádky.

 

Další příspěvky

«

»

1 komentář

No ping yet

  1. admin píše:

    Veselý i napínavý diafilm o zvířátkách. Je tu pes a králík, liška a ježek. Mladší děti se budou smát, jak si zvířátka hrála a co prováděla a budou uspokojeny, že pejsek v napínavém ukončení pohádky zachránil králíkovi život. Tak i malé provinění a potom pokárání Ivánka najde své místo. Na obrázcích všechno žije, mají určité napětí, děti v nich dobře čtou. Diafilm můžeme s úspěchem promítat pro pobavení dětí odpoledne jako úvod k zaměstnání o zvířátkách, děti mohou obrázky popisovat i vyprávět obsah pohádky.

Napsat komentář