Koberec a pišingrové drobečky

Výrobce: Diafilm Praha
Výroba: 1979
Text: list
Snímků: 15
Napsal: Miloš Macourek
Kreslil: Věra Faltová
Poznámka: B677

Moderní pohádka, kde se prolíná svět fantazie a reality. Lidé, zvířátka a věci jednají v situacích reálných i neskutečných. Svěží obrázky plné pohody a veselí podporují řečovou aktivitu dětí.

Je to moderní pohádka, ve které se prolíná svět fantasie se světem reality. Jednají tu lidé, zvířátka i věci v situacích zcela reálných i neskutečných. Vtip a absurdita situací děti nejen rozesmějí a pobaví, ale taká poučí o návyku správného chováni u jídla. Svěží obrázky plné pohody a veselí podporují řadovou aktivitu i nesmělých dětí, mladších i starších. Pro starší děti je pohádka vhodná k reprodukování i jako úvod k rozhovoru o chování u stolu a vůbec. Spojíme tak dobře výchovu rozumovou, estetickou a mravní k radosti a užitku všech.

 

Další příspěvky

«

»

1 komentář

No ping yet

  1. admin píše:

    Je to moderní pohádka, ve které se prolíná svět fantasie se světem reality. Jednají tu lidé, zvířátka i věci v situacích zcela reálných i neskutečných. Vtip a absurdita situací děti nejen rozesmějí a pobaví, ale také poučí o návyku správného chování u jídla. Svěží obrázky plné pohody a veselí podporují řečovou aktivitu i nesmělých dětí, mladších i starších. Pro starší děti je pohádka vhodná k reprodukování i jako úvod k rozhovoru o chování u stolu a vůbec. Spojíme tak dobře výchovu rozumovou, estetickou a mravní k radosti a užitku všech.

Napsat komentář