Ukradený mlýnek

Výrobce: Diafilm Praha
Výroba: 1970
Text: list
Snímků: 19
Napsal: Zuzana Renčová
Kreslil: Edita Plicková
Poznámka: B485

Pohádka vysvětluje malým dětem srozumitelným způsobem, kdo je dobrý a kdo zlý. Děj je rušný, plný dramatických scén a stále se něco děje.

Pohádka vysvětluje předškolním dětem srozumitelným způsobem: kdo Je dobrý a kdo zlý. Má mnoho dramatických scén, stále se něco děje. Budou ji se zájmem poslouchat starší i mladší děti a vyprávět ji dobře podle obrázků. Obrázky jsou přehledné, děti v nich dobře čtou a tak se dostávají i menší děti hravě a nenásilně k opakování i reprodukci části pohádky. Starší děti mohou pohádku také ilustrovat a procvičí si dohře kresbu postavy.

 

Další příspěvky

«

»

1 komentář

No ping yet

  1. admin píše:

    Pohádka vysvětluje předškolním dětem srozumitelným způsobem, kdo je dobrý a kdo zlý. Má mnoho dramatických scén, stále se něco děje. Budou ji se zájmem poslouchat starší i mladší děti a vyprávět ji dobře podle obrázků. Obrázky jsou přehledné, děti v nich dobře čtou a tak se dostávají i menší děti hravě a nenásilně k opakování i reprodukci části pohádky. Starší děti mohou pohádku také ilustrovat a procvičí si dobře kresbu postavy.

Napsat komentář